At Odnośnik do polecenia Cactus Kd4gfi 245sm1

Cactus Kd4gfi 245sm1 to polecenie, które służy do tworzenia i wykonywania automatycznych testów jednostkowych. At Odnośnik do polecenia Cactus Kd4gfi 245sm1 pozwala deweloperom na łatwe i szybkie tworzenie testów jednostkowych, które mogą być wykorzystywane przy projektowaniu, implementacji i utrzymywaniu aplikacji. To polecenie jest skuteczne i łatwe w użyciu, a zastosowanie automatycznych testów jednostkowych pozwala deweloperom na szybsze rozwiązywanie problemów i błędów oraz poprawianie jakości kodu.

Ostatnia aktualizacja: At Odnośnik do polecenia Cactus Kd4gfi 245sm1

Ważne Usługi programu Access 2010 i Usługi programu Access 2013 są usuwane z następnej wersji programu SharePoint. Zalecamy, aby nie tworzyć nowych aplikacji sieci Web i zmigrować istniejące aplikacje na platformę alternatywną, taką jak Microsoft Power Apps.

Możesz udostępniać dane programu Access na platformie Dataverse, która jest bazą danych w chmurze, na której możesz budować aplikacje Power Platform, automatyzować przepływy pracy, wirtualnych agentów i nie tylko, w sieci, na telefonie lub tablecie. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Wprowadzenie: Migrowanie danych programu Access na platformę Dataverse.

Za pomocą pola odnośnika można znaleźć w tabeli wartości, których można użyć w innej tabeli („odnieść” jedne wartości do drugich). Pole odnośnika może dostarczać wartości dla listy rozwijanej i ułatwiać wprowadzanie danych w polu. Załóżmy na przykład, że chcemy mieć listę 16 województw w Polsce, aby użytkownicy mogli wybrać województwo z listy zamiast wpisywać jego nazwę. Użyj Kreatora odnośników w programie Access, aby skonfigurować pole odnośnika dla nazwy województwa.

W tym artykule

 • Tworzenie pola odnośnika

 • Tworzenie pola listy wartościPorównanie pola kombi i kontrolek autouzupełniania

Tworzenie pola odnośnika

Zanim przejdziesz dalej: Jeśli do utworzenia aplikacji został użyty szablon bazy danych lub dodano tabelę przy użyciu szablonu, być może w programie Access zostały już utworzone pewne relacje odnośników między tabelami. Aby wyszukać pola odnośników, otwórz tabelę w widoku projektu w programie Access i sprawdź, czy kolumna Typ danych zawiera typ danych Odnośnik.

Aby użyć Kreatora odnośników na potrzeby aplikacji internetowej programu Access:

 1. W programie klasycznym Access otwórz tabelę w widoku projektu.

  W pierwszym pustym wierszu na liście pól wpisz nazwę nowego pola odnośnika i wybierz pozycję Odnośnik w kolumnie Typ danych. Spowoduje to uruchomienie Kreatora odnośników.

  Ważne: W aplikacji internetowej programu Access należy dodać nowe pole i od razu ustawić dla niego typ danych Odnośnik. Jeśli spróbujesz zmienić typ danych istniejącego pola na Odnośnik, nie będzie można zapisywać zmian w strukturze tabeli, nawet jeśli to pole nigdy nie zawierało żadnych wartości. Niniejsze ograniczenie dotyczy tylko aplikacji internetowej.

  Kliknij pozycję Chcę pobierać wartości pola odnośnika z innej tabeli lub kwerendy.

  Wybierz tabelę lub kwerendę, której chcesz użyć jako źródła danych.

  Na liście Która wartość ma być wyświetlana w odnośniku? wybierz pole lub kwerendę, które mają być używane na potrzeby danych odnośnika.

  Wybierz sposób sortowania wartości z listy Czy elementy w odnośniku mają być sortowane? .

  Wybierz opcję określającą, co ma się stać podczas usuwania rekordu z tabeli źródłowej.

  Uwaga: Opcja Zapobiegaj usunięciu, jeśli istnieją odpowiednie rekordy to zazwyczaj najlepszy wybór, ponieważ pomaga zachować integralność danych. Innych opcji używaj ostrożnie.

  Kliknij przycisk OK i zapisz tabelę.

Dowiedz się więcej na temat typów danych w aplikacjach programu Access.

Początek strony

Tworzenie pola listy wartości

Zamiast używania istniejącego pola lub istniejącego zapytania (kwerendy) jako źródła, możesz utworzyć listę wartości.

Ważne: W aplikacji internetowej musisz użyć nowego pola. Jeśli zmienisz typ danych pola na Odnośnik, nie będzie można zapisywać zmian w strukturze tabeli, nawet jeśli to pole nigdy nie zawierało żadnych wartości.

Dodaj nowe pole i wybierz typ danych Odnośnik.

Kliknij pole Chcę wpisać żądane przeze mnie wartości.

Wprowadź wartości (po jednej w każdym wierszu) i kliknij przycisk OK.

Porównanie pola kombi i kontrolek autouzupełniania

W poniższym widoku:

  Pole Strefa wysyłki korzysta z kontrolki autouzupełniania. Rozpoczęcie wpisywania pierwszej lub kilku pierwszych liter strefy spowoduje przejście do pierwszego dopasowania na liście. Użyj kontrolki autouzupełniania, gdy użytkownicy wiedzą już czego szukają i nie chcą przewijać długiej listy. com/pl-pl/office/dodawanie-kontrolki-autouzupe%C5%82niania-do-widoku-w-aplikacji-programu-access-38dbd28f-7779-477d-b42b-86391620ee6f">Dodawanie kontrolki autouzupełniania do widoku.

  Pole Województwo korzysta z kontrolki pola kombi. Kliknij strzałkę w dół, aby wyświetlić pełną listę wartości. Użyj pola kombi, gdy użytkownicy muszą od razu zobaczyć wszystkie opcje dostępne na liście. com/pl-pl/office/dodawanie-pola-kombi-do-widoku-w-aplikacji-programu-access-71b06543-5a69-4685-ac3b-2684e8c9c776">Dodawanie pola kombi do widoku.

  • Share
 • Stoję przed trudnym wyborem zakupu opon do mojego forka. Mianowicie auto pójdzie do lekko do góry i wsadzam rozmiar 215/65r16 tylko które opony at wybrać?Moi faworyci to BFGoodrich All terrain KO2 lub yokohama geolandar at g015,Jeżdżę często po czarnym ok. 70% a w terenie ok 30% jednak wolałbym aby błoto nie stanowiło dla mnie problemu dlatego bardziej obstawiam KO2. Jest tylko jeden problem - trzymanie na mokrym.Z kolei yokohama uniwersalność duża lecz bieżnik chyba dość płytki jak na AT.Zapraszam do dyskusji

  Link to comment
  Share on other sites

Replies64CreatedLast Reply

Top Posters In This Topic

10

9

4

3

 • Share
 • Teraz, Challenger7 napisał:
  Chyba sam sobie odpowiedziałeś na swoje wątpliwości;-) Wszyscy BARDZO chwalą KO2. Ja przed zakupem Cooperów oglądałem G015 i wyglądają bardzo mizernie jak na AT. Kupiłbym je gdybym miał 10% jeździć w terenie. Przy 30% wziąłbym KO2 - tak czy inaczej na mokrym ZAWSZE musisz bardzo uważać jeżdżąc na AT.

  • Share
  • Z doświadczenia w Jeepach, sam mam KO2 w JeepieBFG KO2 mocna, solidna, bardzo powoli się zużywa, ale w błocie robi średnio, na mokrym asfalcie trzeba uważać podwójnie bo śliska nawet jak na AT zimą też ślisko, ale da się na niej jeździć bo sam zrobiłem z 30tys km, ale trzeba mieć z tył głowy że droga hamowania na mokrym razy 1, 5G015 to AT z nazwy, taka żeby ktoś kto bulwarowcem wjedzie w las żeby na "dacze" dojechać koła nie przebił.Solidne AT do Cooper AT albo jak ktoś woli ostrzej to ST Maxx, bardzo solidne i mocne opony, szczególnie ST Maxx, na mokrym i zimą zachowanie lepsze niż BFG

   • Share
   • A ja biorę jeszcze pod uwagę Nokian Rotiiva AT. Miał ktoś z ta opona do czynienia?? Bo słyszałem ze ma boki wzmocnione i dobrze się sprawuje na błocie.

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    • Share
    • 43 minuty temu, Challenger7 napisał:Jeżdżę często po czarnym ok. 70% a w terenie ok 30%Pytanko ile kilometrów to jest te 70% i jaki to jest ten teren 30%? Jeśli robisz dużo kilometrów po czarnym to pamiętaj że BFG są głośne, śliskie na mokrym, ciężkie i masz przynajmniej spalanie o 1 litr do góry. Z drugiej strony są to chyba najlepsze opony AT na rynku. Jeśli teren w który jeździsz to nie są błota, kamienie, koleiny a szutrowa droga to czy tak wytrzymała opona jest Ci potrzebna? Każda z opon klasy AT czy HT będzie mocniejsza i bardziej wytrzymała od zwykłej szosówki Ja postawiłem na  Toyo Open Country A/T Plus bo są najcichsze z AT-eków i jeździ się na nich po czarnym prawie jak na szosowych (też na mokrym się bardziej ślizgają) a codziennie przejeżdżam przynajmniej dwukrotnie odcinek 150 mm do budowy, który jak pada jest nie do przejechania dla osobówki i wyboisty z kamolami jak jest sucho i jak na razie jest OK
    • Author
     • Share
     • 14 minut temu, pavca napisał:Po czarnym to głównie bliskie dojazdy ale często tez trasami szybkiego ruchu natomiast teren to głównie pola, lasy i łąki. Wolę mieć jednak mocniejsza oponę at niż bardziej szosowa ht. No i plus za wygląd opon atBrałem również pod uwagę General Grabber atTo może jakieś inne typy? Najbardziej pożądaną oponą at będzie taka która możliwie najlepiej spisuje się na mokrym i przy wysokich prędkościach.3 godziny temu, pavca napisał:Mógłbyś się podzielić fotkami jak forek wyglada na tych Toyo?

      • Share
      • Dorzucę swoje trzy grosze...U mnie Geolandery g015 zrobiły już 20tys, przy jeździe 70% czarne 30% teren. Głębokość bieżnika na tą chwilę około 8mm. Trasy mam urozmaicone (drogi kamieniste, szutrowe, leśne, bezdroża), także były testowane w każdych warunkach. Z głębokim błotem również sobie radziły i nie mogę o nich złego słowa powiedzieć.

       • Share
       • Na tę chwilę mam na jednym obk-u g-015, na drugim g-012. Ten drugi jeździ 50/50 las-asfalt, pierwszy zjeżdża sporadycznie. Można na nich jechać 180 długie przeloty i nie ogłuchnąć. Błota w tym roku to rzadkie zjawisko, w śniegu bez szaleństw też dają radę. H/T bridgestona zostawia w terenie daleko w tyle. Trwała ponadprzeciętnie.Bfg to taki mt-ek wsród AT. Pewnie będzie lepszy w terenie (choć ostatnie doświadczenia mam z dość wypracowanym już kompletem), ale to kartoflak, na którym jazda po hajłeju to katorga. Moim zdaniem jest mocno przereklamowana i droga.Toyo nie znam, choć jeździłem gościnnie takim trupem, że nawet jakby hałasowały to bym nie usłyszał. Na Yoko można rozmawiać i słuchać radia w całym zakresie użytkowości. No i ładnie błoto gryzą

        • Share
        • W tym rozmiarze i dla takiego kompromisu ja bym brał General Grabber AT3. Na szosie bardzo dobre własciwości jak na opony typu AT, nawet ciche i bardzo fajnie radziły sobie poza czarnym.
         • Share
         • 21 godzin temu, Challenger7 napisał:która możliwie najlepiej spisuje się na mokrym i przy wysokich prędkościach.A takich cudów to nie ma, jedno zaprzecza drugiemu Albo asfalt albo błoto
          11 godzin temu, BiP napisał:Bfg to taki mt-ek wsród AT.W 100% racja. Świetna opona w teren albo na wyprawy.Toyo nie znamTeż nie znałem, ale skusiłem się na to że jest cicha i jednak wzmocniona w porównaniu do szosówek. Nie żałuję

          • Share
          • Ja od siebie dorzucę i szczerze polecam Toyo OpenCountry A/T + (215/65/16, Forek SG XT, podniesiony o 4cm). U mnie od maja, zrobione ok. 5-6 tys., głównie po czarnym.Przede wszystkim bardzo ciche (cichsze od moich zimówek), do 140-150 km/h włącznie.Na suchym bardzo przyzwoicie trzymają, teraz jak jest gorącą fajnie piszczą w zakrętach jak się troszkę przesadzi

           Na mokrym do 100-110 km/h przyzwoicie jak na taki bieżnik, choć trzeba mieć na uwadze i pamiętać że to A/T'ki.Na szutrach - jak dla świetneW terenie (i tu każdy ma inną jego definicję), czy błocie jak powyżej na fotkach, czy piaskach dopóki nie zawiesisz się na brzuchu to sobie dobrze radzą i szybko się oczyszczają.Dzięki bieżnikowi na bokach ładnie się potrafią wdrapać na koleinę.A do tego tańsze od wszystkich wymienionych powyżej.Ps. Pamiętajmy że Forek to nie rasowa terenówka

           • Share
           • 4 godziny temu, Sinner napisał:Możesz jakieś fotki wrzucić?
            • Share
            • Dziś/jutro postaram się wrzucić.A po niedzieli dodaję kolejny plus dla opon i Forka. Się w taki rów gliniastą breją wpier..., że myślałem że tylko ciągnik. A ten się wygrzebał

             • Share
             • W dniu 10. 08. 2018 o 14:47, Challenger7 napisał:Ja wrzuce. U mnie rozmiar troche wiekszy bo 215/75/15 ale opona ta sama i potwierdzam, że na czarnym bardzo przyzwoicie łacznie z hamowaniem na mokrym. W terenie już jedną przebiłem ale może pech zwyczajnie. Generalnie za ta cene rewelacja.

              • Share
              • I ja w końcu swoje wrzucam.

               2 weeks later...
               • Share
               • Pozostali dwaj faworyci mianowicie:BF Goodrich AT KO2lubGeneral Grabber AT3myślę, ze GG jest oponą z lepszymi właściwościami na czarnym a i w terenie są w miarę Ok. Nie miałem jednak z nimi żadnej styczności także chętnie poznam opinie o nich, jakie zużycie i ogólne opinie o nich?Natomiast BFG wg większości jest najlepszą oponą AT na rynku ale na czarnym są raczej kiepskie.10 months later...

                • Share
                • Stary temat, ale jak najbardziej aktualny (przynajmniej dla mnie) - odświeżam Szukam opon które by dobrze się sprawdzały na czarnym, a i w terenie nieźle sobie radziły (Teren umiarkowany - taki pod Forestera). Poważnie zainteresowały mnie w/w Toyo OPEN Country AT PLUS. Mam jednak pytanie, czy ktoś próbował włożyć do seryjnego Forka na SLS rozmiar 215/70R16? Jest dużo tańszy niż z profilem 65. Pozdrawiam! Dawid

                 • Share
                 • U mnie yohohama g015 - bez problemów. W małym błocie radzą sobie bezbłędnie, autostradą śmiga się normalnie. Spalanie średnie według komputera (nie sprawdzałem innymi metodami) delikatnie w górę w stosunku do zimówek nokian WR3 które dojeżdżałem aż do później wiosny. Normalne prędkości - nie są głośne. Powyżej 130 i tak słychać całego Forestera (szum powietrza) a nie opony;-) Rozmiar 215/60/R17.
                  • Share
                  • Zakupiłem jednak Nokian Rotiva AT 215/65/16 do SF pod seryjne amortyzatory z tyłu wchodzą na styk ( będzie trzeba zrobić zmianę na amory od SG) Przejechane plejady w różnym terenie ( piasek, błoto, trawa) Całkiem dobra opona i świetnie się sprawuje w terenie na trasie fakt są głośne ale forester na przelocie wiec hałas nie przeszkadza. Pozdrawiam6 months later...

                   • Share
                   • Zakupiłem jednak Nokian Rotiva AT 215/65/16 do SF pod seryjne amortyzatory z tyłu wchodzą na styk ( będzie trzeba zrobić zmianę na amory od SG) Przejechane plejady w różnym terenie ( piasek, błoto, trawa) Całkiem dobra opona i świetnie się sprawuje w terenie na trasie fakt są głośne ale forester na przelocie wiec hałas nie przeszkadza. Pozdrawiam 

                    I jak się sprawuje Nokian po kilku miesiącach?
                    Miałeś porównanie do innych A/T co do głośności?

                    Chciałbym na wiosnę wrzucić do Forka jakieś AT, ale takie z tych cichszych i mniej dzielnych. Najwięcej jeżdżę po czarnym, czasami wjadę gdzieś w lajtowe błoto i las

                    • Share
                    • Dorzucilbym tu jeszcze swoje 3 grosze, a mianowicie Michelin Latitude Cross. Ujezdzam takowe od 2 sezonow w Forku SG z wiatrakiem. Testowane na mazurskich i zachodnio-pomorskich blockach - jstm wedkarzem, a drogi do najciekawszych lowisk, gleboko w lesie rzadko kiedy uslane sa asfaltem:p Nie bez znaczenia jest tez fakt, ze mozna je wyrwac w bardzo sensownych kwotach na znanych portalach ogloszeniowo-aukcyjnych...

                     • Share
                     • Ja od dwóch i pół roku jeżdżę na geolandarch g015. Jestem bardzo zadowolony. Sprawdziły się zarówno na autostradach - i w słońcu (także bałkańskim) i w deszczu - jak i na polnych drogach i polno-leśnych górskich podjazdach - również w zimie, w śniegu, a nawet na odcinkach, gdzie błoto było pomieszane z miejscami oblodzonymi. W głębokim błocie i w piachu nie sprawdzałem. Przejechałem 35 tys. kilometrów - zostało 7-8 mm bieżnika.

                      • Share
                      • PanowiePytanie pewno malo profesjonalne: czy opony AT moga sluzyc jako zimowe?!? Czy jest cos takiego jak wersja letnia i zimowa opon AT???Moje zimowki sie koncza. Wlasciwie sie juz skonczyly. To znaczy maja jeszcze jakies 4mm bieznika ale maja ponad 10 lat. To chyba sie juz zamortyzowaly... Nowe chcialbym zakupic z bardziej agresywnym bieznikiem. No i pomyslalem o AT, ale ta zima...dziekiTomek

                       • Share
                       • Witam. Miał ktoś do czynienia z tymi oponkami Cooper Discoverer AT3 4S 215/70 R16. jakie et musi być na feldze zeby nie ocierało przy skrecaniu, jeżeli bedzie w ogóle ocierać przy tym rozmiarze. z góry dzięki za pomoc.

                        • Share
                        • 54 minuty temu, Thomas napisał:Są opony AT cało roczne czy tam wielosezonowe, ale nigdy to nie będzie prawdziwa zimowka ani letnia opony. wiec trzeba uważać na jazdę w deszczowe dni jak i po śniegu

                         Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
                         If you watch the ads, you support portal and users.

                         Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

                         Mraczka 04 May 2021 12:33 1425

                         • #1Level 6  

                          #1

                          Proszę o poradę ponieważ nie potrafię znaleźć odpowiedzi w wujku google, a mianowicie:
                          Odebrałem dzisiaj (04. 05. 2021r. ) sms z nr 515-703-165 o treści: PGE:..... prosimy o uregulowanie należności. Zapłać teraz na:
                          https:/cli. co/Pge-platnosc-ZFJYYTLN

                          Na nieszczęście ok tydzień temu otrzymałem fakturę z PGE z terminem płatności 04. 2021r., której faktycznie nie opłaciłem.Z tego wszystkiego wszedłem w ten link, a tam informacja o zaległości 3, 46 PLN i przycisk z odesłaniem do płatności. Z racji tego, że moja faktura wynosiła nieco ponad 250 PLN stwierdziłem, że to oszustwo i nie klikałem opcji płatności.Pytanie do Was - mędrców i mentorów - ponieważ jestem strasznym lajkonikiem w tej materii czy już wejście na wyżej podaną stronę mogło "zhakować" moje dane na tel.? Czy może zechcecie mnie uspokoić, że skoro nie kliknąłem w odsyłacz to nie mam czego się obawiać?Proszę o informację i z góry dzięki.

                         • #2GienekLevel 37  #2

                          Raczej nie. Oni tylko czekali aż tyko przejdziesz do płatności, a wtedy by już mieli Twoje dane i by konto Twoje "zostało wyczyszczone". Na przyszłość, to nawet nie otwieraj takiego SMS, bo żadna firma nie powiadamia klientów w ten sposób. Może wysłać tylko przypomnienie o czekającej płatności, ale bez podawania jakichkolwiek linków.

                         • #3sq9fmcLevel 28  #3

                          Niektórzy w Śląskiem tez otrzymali takie SMS a tutaj OSD to Tauron więc straszne pudło.

                         • #4#4

                          Panie i Panowie zamykam temat. Pieniądze z konta nie zniknęły także kamień z serca. Faktycznie uratowało mnie to, że nie kliknąłem w odsyłacz do płatności.
                          Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

                         • #5User removed accountLevel 1  #5

                          Mraczka wrote:

                          Pytanie do Was - mędrców i mentorów - ponieważ jestem strasznym lajkonikiem w tej materii czy już wejście na wyżej podaną stronę mogło "zhakować" moje dane na tel.? Czy może zechcecie mnie uspokoić, że skoro nie kliknąłem w odsyłacz to nie mam czego się obawiać?

                          W wolnych chwilach możesz poczytać w tym linku o tego rodzaju oszustwach.

At Odnośnik do polecenia Cactus Kd4gfi 245sm1

Bezpośredni link do pobrania At Odnośnik do polecenia Cactus Kd4gfi 245sm1

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja At Odnośnik do polecenia Cactus Kd4gfi 245sm1