Instrukcja przeprowadzania testów 3m Worktunes Wireless

Instrukcja przeprowadzania testów 3M Worktunes Wireless jest niezbędna do przeprowadzenia skutecznych testów słuchawek bezprzewodowych firmy 3M. Instrukcja zawiera informacje na temat podłączenia słuchawek 3M Worktunes Wireless do źródła audio, ustawienia poziomu głośności, wyboru ścieżki audio, ustawienia trybu oszczędzania energii i wiele innych informacji dotyczących korzystania z słuchawek. Instrukcja ta może być używana do przeprowadzenia różnych testów, z których każdy może pomóc w ocenie jakości dźwięku słuchawek 3M Worktunes Wireless oraz w określeniu, czy słuchawki działają zgodnie z oczekiwaniami. Instrukcja jest również przydatna, jeśli chodzi o uzyskanie pomocy technicznej, jeśli chodzi o słuchawki 3M Worktunes Wireless.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja przeprowadzania testów 3m Worktunes Wireless

Chroń swój słuch przed szkodliwym hałasem i jednocześnie korzystaj z radia FM lub AM-Radio

Wbudowana antena zapobiega zaczepianiu się sprzętu

Przechowuj do 5 ulubionych stacji

Zobacz więcej szczegółów

  • Chroń swój słuch przed szkodliwym hałasem i jednocześnie korzystaj z radia FM lub AM-Radio
  • Wbudowana antena zapobiega zaczepianiu się sprzętu
  • Przechowuj do 5 ulubionych stacji
  • Wtyk wejściowy audio stereo 3, 5 mm umożliwia podłączenie do oddzielnych urządzeń
  • Automatyczne wyłączanie oszczędza żywotność baterii
  • Wskaźnik niskiego poziomu baterii informuje z wyprzedzeniem, kiedy konieczna jest wymiana
  • Aby ograniczyć korozję powodowaną przez pot, elementy elektroniczne znajdują się w górnej części czaszy

Headset z radiem FM 3M™ PELTOR™ WorkTunes™ Pro umożliwia odbiór radia FM i AM oraz zapisanie 5 stacji. Nasz headset jest dostępny jako samodzielny pałąk nagłowny lub jako model dołączony do kasku, ma wejście audio stereo 3, 5 mm i funkcję automatycznego wyłączania, która oszczędza baterię.

Chroń swój słuch podczas korzystania z radia FM i AM dzięki headsetowi z radiem FM 3M™ PELTOR™ WorkTunes™ Pro. Dzięki szybkiemu dostrajaniu cyfrowemu i możliwości przechowywania do 5 stacji można słuchać ulubionej muzyki, jednocześnie redukując szkodliwy poziom hałasu otoczenia. Nasz headset jest elastyczny i łatwy w obsłudze. Wbudowana antena zapobiega zaczepieniu o sprzęt, ponieważ nie ma potrzeby stosowania przewodów, a wejście audio 3, 5 mm umożliwia podłączenie do innych oddzielnych urządzeń, takich jak radiotelefony, telefony czy tablety. Posiada funkcję automatycznego wyłączania, aby oszczędzać energię, wyłączając zestaw słuchawkowy po 4 godzinach nieużywania. Wskaźnik niskiego poziomu baterii informuje z wyprzedzeniem, kiedy konieczna jest wymiana, a elektronika jest umieszczona w zewnętrznej części czaszy, aby zrobić miejsce i pomóc zmniejszyć korozję powodowaną wilgocią.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.


Czy wiesz, że dziennie dodajemy kilkanaście instrukcji obsługi całkowicie bezpłatnie?Dlatego jeśli szukasz instrukcji do produktu, wpisz jego nazwę w wyszukiwarce, a następnie kliknij enter.

Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić instrukcję do każdego produktu zporównywarki produktów.Za darmo!

Rozwiń

Szanowni Państwo,
Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Trenerzy,
Użytkownicy Narodowej BazyTalentów,

Witam serdecznie na portalu Narodowej Bazy Talentów. Przygotowując projekt połączyliśmy siłyMinisterstwa Sportu i Turystyki, Instytutu Sportu w Warszawie – Państwowego Instytutu Badawczegooraz Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Wszystko po to, aby podjąćwalkę z cywilizacyjną plagą – spadkiem sprawności fizycznej dzieci i młodzieży oraz wzrostem osób znadwagą lub otyłością. Nie ma bowiem lepszej inwestycji w przyszłość, niż ich zdrowie i lepszesamopoczucie.

Narodowa Baza Talentów jest narzędziem gromadzenia wiedzy na temat poziomu kondycji fizycznej dziecii młodzieży w Polsce, a także instrumentem wspomagającym proces identyfikacji talentów sportowych.Chciałbym, aby dzięki niemu polscy uczniowie mieli możliwość rzetelnej diagnozy poziomu swojejsprawności, spełniania pasji i ambicji sportowych oraz optymalnego wykorzystania talentówsportowych. Zachęcam do przeprowadzania testów sprawnościowych oraz wprowadzania wynikówwychowanków. Mam nadzieję, że uczniowie odnajdą w podejmowanych próbach ducha rywalizacji sportowej,a dodatkową mobilizacją do poprawy kondycji fizycznej będzie możliwość porównywania się zewszystkimi zarejestrowanymi rówieśnikami.

Dzieci są fundamentem i przyszłością polskiego społeczeństwa. Dzięki stworzonej, innowacyjnej naskalę europejską Narodowej Bazie Talentów, rodzice, nauczyciele i trenerzy uzyskują narzędzie, którebędzie pomocne w badaniu postępów, a środowisko sportowe uzyskuje bezcenną wiedzę o staniesprawności i aktywności fizycznej dzieci i młodzieży.

Instrukcja przeprowadzania testów 3m Worktunes Wireless

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja przeprowadzania testów 3m Worktunes Wireless

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja przeprowadzania testów 3m Worktunes Wireless