Instrukcja szybkiej instalacji i pielęgnacji Ge Gdf645 Series

Instalacja i pielęgnacja Ge Gdf645 Series jest niezwykle prosta i szybka. Przed rozpoczęciem instalacji należy upewnić się, że wszystkie części, narzędzia i materiały są dostępne. Następnie przeczytaj instrukcję szybkiej instalacji w celu uzyskania wszystkich potrzebnych informacji. Gdy wszystko jest gotowe, zacznij instalować urządzenie, postępując zgodnie z instrukcją. Po zakończeniu instalacji możesz przystąpić do pielęgnacji sprzętu. Pamiętaj o regularnym czyszczeniu i konserwacji urządzenia, aby zapobiec uszkodzeniom i zapewnić długotrwałe bezproblemowe użytkowanie.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja szybkiej instalacji i pielęgnacji Ge Gdf645 Series

Zostanie wyświetlony film prezentujący sposób prawidłowego podłączenia urządzeń. Po jego zakończeniu uruchomiony zostanie program Easy Setup Assistant. Naciśnij przycisk DALEJ, a następnie wykonuj polecenia kreatora, aż do zakończenia procesu konfiguracji Zakończono konfigurację urządzenia. Proszę przejść do punktu 3 “Testowanie połączenia internetowego”. Testowanie połączenia internetowego Zakończono konfigurację podstawowych ustawień routera. Aby przetestować połączenie proszę spróbować otworzyć w oknie przeglądarki internetowej którąś z popularnych stron internetowych: http://www. tp-link. com http://www. google. com Jeżeli powyższe strony otworzą się prawidłowo, oznacza to, że router został poprawnie skonfigurowany udostępniając użytkownikom połączenie internetowe. W innym przypadku proszę przejść do punktu “T4. Co zrobić w przypadku braku dostępu do Internetu? ” w sekcji Rozwiązywanie problemów. Uwaga Uwaga Opis konfiguracji zaawansowanych opcji znajduje się w instrukcji obsługi umieszczonej na płycie CD dołączonej do produktu. Skonfigurowanie ustawień wymagane jest jednorazowo. W przypadku konieczności podłączenia do Internetu innych komputerów znajdujących się w danej sieci, należy bezpośrednio podpiąć je do routera ADSL. Jeżeli komputery te nie mają dostępu do Internetu, proszę przejść do punktu “T3. Co zrobić, gdy nie wyświetla się strona konfiguracyjna? ” w sekcji Rozwiązywanie problemów. 4

Rozwiązywanie problemów T1. Jak przywrócić fabryczne ustawienia routera? Przy włączonym zasilaniu naciśnij i przytrzymaj przez 8-10 sekund przycisk RESET. Przyciśnij na 8-10 sekund Uwaga Po zresetowaniu urządzenia, bieżąca konfiguracja zostanie utracona. Należy ponownie skonfigurować router. T2. Co zrobić, gdy zapomniano hasła? 1) Przywróć ustawienia fabryczne routera (patrz punkt T1). 2) Wprowadź domyślną nazwę użytkownika i hasło: admin, admin. 3) Skonfiguruj router ponownie zgodnie z wcześniejszymi punktami tej instrukcji. T3. Co zrobić w przypadku braku dostępu do strony konfiguracyjnej? 1) Ustaw adres IP komputera. Dla systemu Windows 7 Wybierz Start > Ustawienia > Panel sterowania, pokaże się następujące okno. Wybierz opcję Wyświetl stan sieci i zadania 5

 • Page 1 and 2: Instalacja Podłączenie urządzeni
 • Page 3: Konfiguracja urządzenia Uwaga Do k
 • Page 7 and 8: Zaznacz opcję Uzyskaj adres IP aut
 • Page 9 and 10: Zaznacz opcję Uzyskaj adres IP aut
 • Page 11 and 12: Zaznacz opcję Uzyskaj adres IP aut
 • Page 13 and 14: T4. Co zrobić w przypadku braku do
 • Page 15 and 16: Konfiguracja ustawień internetowyc
 • Page 17 and 18: D. Konfiguracja dla połączenia ty
 • Page 19: Wsparcie techniczne • Więcej zag

Centrum obsługi telefonicznej


 • PL

Zapisz się


Zarejestruj swoje nowe konto pl. com i uprość zakupy. Korzyści z indywidualnego konta:

 • Zarejestruj swoje urządzenie, aby mieć wszystkie dane pod ręką
 • Przedłuż gwarancję na swoje urządzenie
 • Funkcjonalny, szybki i przejrzysty system zgłoszeń serwisowych
 • Przejrzyj produkty, z których korzystasz
 • Ciesz się łatwymi zakupami online
 • Zarządzaj subskrypcją newslettera
 • i więcej..
 • Zaloguj sie


  Zaloguj się na swoje konto społecznościowe

  Lub zaloguj się za pomocą swoich danych

  np. W6503SPL lub 463004


  Kod urządzenia to 6-cyfrowy numer, który można znaleźć na tabliczce znamionowej urządzenia lub w karcie gwarancyjnej.

  Brakuje niektórych akcesoriów.

  Jeśli podczas instalacji brakuje jakichkolwiek akcesoriów, należy sprawdzić listę akcesoriów, aby sprawdzić brakujące części i skontaktować się ze sprzedawcą lub lokalnym centrum serwisowym Renac Power.

  Moc falownika jest niska.

  Sprawdź następujące elementy:

  Jeśli średnica drutu AC jest odpowiednia;

  Czy na falowniku wyświetlany jest komunikat o błędzie;

  Jeśli opcja kraju bezpieczeństwa falownika jest prawidłowa;

  Jeśli jest osłonięty lub na panelach fotowoltaicznych jest kurz.

  Jak skonfigurować Wi-Fi?

  Przejdź do centrum pobierania oficjalnej strony internetowej RENAC POWER, aby pobrać najnowsze instrukcje szybkiej instalacji Wi-Fi, w tym szybką konfigurację aplikacji. Jeśli nie możesz pobrać, skontaktuj się z lokalnym centrum serwisowym RENAC POWER.

  Konfiguracja Wi-Fi została zakończona, ale nie ma danych monitorowania.

  Po skonfigurowaniu Wi-Fi, przejdź do strony internetowej RENAC POWER Monitoring (www. renacpower. com), aby zarejestrować elektrownię lub poprzez aplikację monitorującą APP: portal RENAC, aby szybko zarejestrować elektrownię.

  Instrukcja użytkownika została utracona.

  Przejdź do centrum pobierania oficjalnej strony internetowej RENAC POWER, aby pobrać odpowiedni rodzaj instrukcji obsługi online.

  Świecą się czerwone wskaźniki LED.

  Sprawdź komunikat o błędzie wyświetlany na ekranie falownika, a następnie zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami i odpowiedziami w instrukcji obsługi, aby znaleźć odpowiednią metodę rozwiązywania problemu. Jeśli problem nie ustąpi, skontaktuj się ze sprzedawcą lub lokalnym centrum serwisowym RENAC POWER.

  Jeśli standardowy zacisk DC falownika zostanie utracony, czy mogę samodzielnie wykonać inny?

  Nie. Użycie innych zacisków spowoduje spalenie zacisków falownika, a nawet może spowodować wewnętrzne uszkodzenia. Jeśli standardowe zaciski zostaną zgubione lub uszkodzone, skontaktuj się ze sprzedawcą lub lokalnym centrum serwisowym RENAC POWER, aby kupić standardowe zaciski DC.

  Falownik nie działa lub ekran nie ma wyświetlacza.

  Sprawdź, czy jest zasilanie prądem stałym z paneli fotowoltaicznych i upewnij się, że sam falownik lub zewnętrzny przełącznik DC jest włączony. Jeśli jest to pierwsza instalacja, sprawdź, czy „+” i „-” zacisków DC są połączone odwrotnie.

  Czy falownik musi być uziemiony?

  Strona AC falownika jest uziemiona. Po włączeniu zasilania falownika, przewód uziemiający zewnętrznego zabezpieczenia powinien być podłączony.

  Falownik wyświetla brak sieci energetycznej lub sieci energetycznej.

  Jeśli po stronie AC falownika nie ma napięcia, sprawdź poniższe elementy:

  Czy siatka jest wyłączona?

  Sprawdź, czy wyłącznik AC lub inny wyłącznik zabezpieczający jest wyłączony;

  Jeśli jest to pierwsza instalacja, sprawdź, czy przewody AC są dobrze podłączone, a linia zerowa, linia ognia i linia uziemienia mają korespondencję jeden do jednego.

  Falownik wyświetla napięcie sieci energetycznej powyżej limitu lub błąd Vac (OVR, UVR).

  Falownik wykrył napięcie AC poza bezpiecznym zakresem ustawień kraju. Gdy falownik wyświetla komunikat o błędzie, użyj multimetru do pomiaru napięcia AC, aby sprawdzić, czy jest ono zbyt wysokie lub zbyt niskie. Proszę zapoznać się z rzeczywistym napięciem sieci energetycznej, aby wybrać odpowiedni kraj bezpieczeństwa. Jeśli jest to nowa instalacja, sprawdź, czy przewody AC są dobrze podłączone, a linia zerowa, linia ognia i linia uziemienia mają korespondencję jeden do jednego.

  Falownik wyświetla częstotliwość sieci energetycznej przekraczającą limit lub awarię Fac (OFR, UFR).

  Falownik wykrył częstotliwość prądu przemiennego poza bezpiecznym zakresem ustawień kraju. Gdy falownik wyświetla komunikat o błędzie, sprawdź aktualną częstotliwość sieci energetycznej na ekranie falownika.

  Falownik wyświetla wartość rezystancji izolacji panelu fotowoltaicznego względem ziemi jest zbyt niska lub błąd izolacji.

  Falownik wykrył, że wartość rezystancji izolacji panelu fotowoltaicznego względem ziemi jest zbyt niska. Podłącz ponownie panele fotowoltaiczne jeden po drugim, aby sprawdzić, czy awaria została spowodowana przez pojedynczy panel fotowoltaiczny. Jeśli tak, sprawdź uziemienie panelu fotowoltaicznego i przewód, jeśli jest uszkodzony.

  Falownik wyświetla zbyt wysoki prąd upływu lub błąd Ground I.

  Falownik wykrył, że prąd upływu jest zbyt wysoki. Podłącz ponownie panele fotowoltaiczne jeden po drugim, aby upewnić się, że awaria została spowodowana przez jeden panel fotowoltaiczny.

  Falownik wyświetla zbyt wysokie napięcie paneli fotowoltaicznych lub przepięcie fotowoltaiczne.

  Falownik wykrył, że napięcie wejściowe panelu fotowoltaicznego jest zbyt wysokie. Użyj multimetru do pomiaru napięcia paneli fotowoltaicznych, a następnie porównaj wartość z zakresem napięcia wejściowego DC, który znajduje się na etykiecie po prawej stronie falownika. Jeśli napięcie pomiarowe jest poza tym zakresem, zmniejsz ilość paneli fotowoltaicznych.

  Podczas ładowania/rozładowywania akumulatora występują duże wahania mocy.

  Sprawdź następujące elementy

  1. Sprawdź, czy występują wahania mocy obciążenia;

  2. Sprawdź, czy w portalu Renac nie występują wahania mocy fotowoltaicznej.

  Jeśli wszystko jest w porządku, ale problem nadal występuje, skontaktuj się z lokalnym centrum serwisowym RENAC POWER.

  Instrukcja szybkiej instalacji i pielęgnacji Ge Gdf645 Series

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja szybkiej instalacji i pielęgnacji Ge Gdf645 Series

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja szybkiej instalacji i pielęgnacji Ge Gdf645 Series